Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
NASZA DRUŻYNA
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Jak zostać członkiem BTM RUNNERS?

Jak zostać członkiem BTM RUNNERS? 2 lata 6 miesiąc temu #2168

• gsh
  • gsh Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 244
  • Oklaski: 25

Z uwagi na pojawiające się pytania podczas naszych spotkań biegowych z cyklu Ćwiartki Biegowe czy Ustawki Biegowe postanowiłem utworzyć temat członkostwa w grupie BTM RUNNERS.

Po pierwsze to pojawiają się pytania dotyczące koszulek. Więc od tego zacznę.
Koszulki przysługują tylko członkom BTM RUNNERS. Oczywiście są płatne lub częściowo refundowane ze składek w zależności od długości stażu w grupie. Cena koszulki równa się cenie zakupu samej koszulki oraz nadruku.

Członkiem BTM RUNNERS zostaje się w bardzo prosty sposób. Należy zapoznać się z regulaminem, zarejestrować a po zalogowaniu kliknąć DOŁĄCZ i wypełnić formularz przystąpienia do grupy.

Dlaczego płacimy składki? Po to, aby móc zamówić baner reklamowy na zawody, magnes na samochody z naszym logo, mieć coś odłożone na reklamę lub inne wydatki związane z naszą działalnością (serwer, domena). Pieniądze są ściśle rozliczane, prowadzimy zestawienie wydatków.

Co daje mi członkostwo prócz koszulki? To proste! Dbamy wzajemnie o siebie, staramy się organizować w miarę możliwości wspólny transport na miejsce zawodów lub ustawek biegowych, nie pozostawiamy nigdy członka grupy samemu sobie bez pomocy. Członek na zawodach występuję oficjalnie pod nazwą naszej grupy BTM RUNNERS. Wyniki członków (miejsce w zawodach, czas, fotki, relacja) wrzucamy na profilu FB BTM RUNNERS. Kolejna sprawa, że członek dostaje wgląd do ukrytych zakładek forum, gdzie często są najciekawsze dyskusje :) Każdy członek może przedstawiać swoje pomysły, wnioski, dawać propozycje zawodów, itp.

To chyba tyle pokrótce.

Wszelkie pytania dotyczące przystąpienia do grupy proszę kierować na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Ostatnio zmieniany: 1 rok 3 tygodni temu przez Marcin K..
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): yuma
  • Strona:
  • 1
Time to create page: 0.241 seconds

regulamin

logo-btm-krystyna-150px

girls team

endomondo